Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul'den yeni sözleşme

Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş, düzenlenme şeklinde taşınmaz satış vaadi ve arsa payı karşılığı inşaat yapımı ve hasılat paylaşımı sözleşmesi imzaladı.

Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul'den yeni sözleşme

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklmada, şu bilgiler paylaşıldı:

''İştirakimiz Güney Marmara Gayrimenkul Yatırımları A.Ş'nin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş, Balıkesir'in Susurluk ilçesi Okçugöl Mahallesi Muradiye Yolu mevkiinde yer alan toplam 343.151,54 metrekare arsalar için arsa sahibiyle düzenlenme şeklinde taşınmaz satış vaadi ve arsa payı karşılığı inşaat yapımı ve hasılat paylaşımı sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşmeye göre arsa üzerinde Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş tarafından bir devretatil projesi geliştirilecektir. Arsa payı karşılığında inşa edilecek yapıların devretatil olarak satışından elde edilecek hasılatın yüzde 12'si arsa sahibine verilecek, kalan yüzde 88'i Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş'ye ait olacaktır.''

  Hibya Haber Ajansı